𝗣𝗦𝗘𝗪 𝟮𝟬𝟮𝟰

Konferencja 𝗣𝗦𝗘𝗪 𝟮𝟬𝟮𝟰

Już tylko kilka dni dzieli nas od konferencji 𝗣𝗦𝗘𝗪 𝟮𝟬𝟮𝟰. Wspólnie z firmą Krystian – producentem odzieży ochronnej i korporacyjnej oraz dystrybutorem ŚOI będziemy obecni na największym wydarzeniu branżowym w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej poświęconym energetyce wiatrowej.

4-6 czerwca, Świnoujście – będziemy mieli okazję przedstawić Wam zakres Naszej działalności oraz zachęcić do wymiany doświadczeń i zdobycia cennych wskazówek!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska i zapoznania się z ofertą firm ESG Offshore&Wind oraz PW Krystian.

Do zobaczenia

ESG Group

Jeśli masz jakieś pytania, eksperci z ESG Group są tutaj, aby pomóc! Zapoznaj się z naszą ofertą lub skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną konsultację, podczas której odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy znaleźć rozwiązanie, którego potrzebujesz.

Czekamy na Państwa pod numerem telefonu: +48 91 887 61 26 

W celu poznania szczegółów prosimy również o kontakt mailowy: office@esgsolutions.eu 

Szukasz pracy?

W ESG wierzymy, że to ludzie są kluczem naszego długofalowego sukcesu oraz że talent jest w każdym. Dlatego właśnie dostarczamy naszym pracownikom narzędzi, wskazówek i możliwości, których potrzebują aby się rozwijać oraz osiągać sukces w pracy i życiu. Udzielanie wsparcia, dzięki któremu możesz realizować swój potencjał oraz osiągać osobiste cele jest tym, co pozwala nam tworzyć firmę. Nasz sukces jest przecież połączony z Twoim. ESG Group jest znakomitym miejscem do budowania satysfakcjonującej i pomyślnej kariery, niezależnie od ścieżki zawodowej, jaką wybierasz. Przyjdź tworzyć ESG Group razem z nami!

Rekrutujemy pod numerem telefonu: +48 662 483 040; lub napisz do nas: hr@esgsolutions.eu

Możliwość komentowania została wyłączona.