ESG Group pomaga

ESG wylicytowało piłkę PGE Spójni Stargard dla Dominika Stochaja

Udowodniliśmy nieraz, że gdy jest potrzeba pomocy, nie pozostajemy obojętni. Tak było i w tym przypadku. Miło nam poinformować, że wylicytowaliśmy piłkę z podpisami zawodników PGE Spójni Stargard. Środki pozyskane z licytacji przeznaczone zostaną na rehabilitację i spełnianie marzeń Dominika Sochaja. Piłkę przekazaną na licytację opatrzyli podpisami zawodnicy koszykarskiej drużyny. Otrzymaliśmy również podpisane podziękowania wraz z certyfikatem autentyczności.

Środki przekazane z licytacji​

Środki pozyskane z licytacji przeznaczone zostaną na rehabilitację Dominika który, urodził się 3 marca 2009 roku i wszystko wskazywało na to, że jest zdrowym dzieckiem. Szczęście nie trwało jednak długo. W lipcu 2009 r. rozpoczęto leczenie Dominika w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, gdzie padła diagnoza: padaczka lekooporna, potwierdzono także trzy nieoperacyjne wady serca.

Dominik jest rehabilitowany od 3 miesiąca życia, niestety z przerwami, z powodu licznych hospitalizacji zwłaszcza w pierwszym roku życia. Na początku były to tylko ćwiczenia metodą NDT-Bobath w Poradni Rehabilitacyjnej przy Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II. Jednak w związku z tym, że trwały 2 razy w tygodniu po 30 minut, dodano dodatkowo rehabilitację w domu 2 razy w tygodniu po ok. 1 godz. oraz hydromasaż i hipoterapie.

Obecnie miesięczny koszt rehabilitacji Dominika to 1 728 zł co w ciągu roku daje kwotę 20 736 zł. Rodzice nie dają rady sami zapewnić Dominikowi rehabilitacji. Dlatego tak ważne jest abyśmy pamiętali o Dominiku.

ESG Group

Jeśli masz jakieś pytania, eksperci z ESG Group są tutaj, aby pomóc! Zapoznaj się z naszą ofertą lub skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną konsultację, podczas której odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy znaleźć rozwiązanie, którego potrzebujesz.

Czekamy na Państwa pod numerem telefonu: +48 91 887 61 26 

W celu poznania szczegółów prosimy również o kontakt mailowy: office@esgsolutions.pl 

Szukasz pracy?

W ESG wierzymy, że to ludzie są kluczem naszego długofalowego sukcesu oraz że talent jest w każdym. Dlatego właśnie dostarczamy naszym pracownikom narzędzi, wskazówek i możliwości, których potrzebują aby się rozwijać oraz osiągać sukces w pracy i życiu. Udzielanie wsparcia, dzięki któremu możesz realizować swój potencjał oraz osiągać osobiste cele jest tym, co pozwala nam tworzyć firmę. Nasz sukces jest przecież połączony z Twoim. ESG Group jest znakomitym miejscem do budowania satysfakcjonującej i pomyślnej kariery, niezależnie od ścieżki zawodowej, jaką wybierasz. Przyjdź tworzyć ESG Group razem z nami!

Rekrutujemy pod numerem telefonu: +48 662 483 040; lub napisz do nas: hr@esgsolutions.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.