ESG Group obdarowało Salezjański Dom Dziecka

ESG Group razem z Salezjańskim Domem Dziecka w Szczecinie

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat​

Nadszedł radosny czas świat, w związku z tym postanowiliśmy umilić ten wyjątkowy czas podopiecznym Salezjańskiego Domu Dziecka w Szczecinie. ESG Group wysłało swojego Mikołaja. Dzieciaki otrzymały małe darowizny, a my po raz kolejny udowodniliśmy, że razem potrafimy osiągnąć wiele!

Salezjański Dom Dziecka w Szczecinie

Jest to pierwszy Dom Dziecka Towarzystwa Salezjańskiego w Szczecinie który został otwarty w 2006 roku. Zamieszkuje w nim dwunastu wychowanków. Dom działa na terenie kompleksu Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Szczecinie. Zamieszkują w nim dzieci w różnym wieku a każde z nich ma swoje marzenia i pasje. W każdym jest wiele ciepła i optymizmu. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc oraz poznać cały personel i te wspaniałe dzieciaki. Uśmiech na ich twarzach był bezcenny.

Święta z Mikołajem

23 grudnia, od samego rana trwały przygotowania. Nasi pracownicy wraz z Mikołajem którego stworzył nasz Strongman Grzegorz Szymański, odwiedziliśmy Salezjański Dom Dziecka w Szczecinie. Aby umilić dzieciom nadchodzące święta i spowodować uśmiech na ich twarzach elfy z ESG przygotowały paczki dla każdego z zamieszkujących placówkę dzieci. Mikołaj rozdał podopiecznym małe oraz większe prezenty i spędziliśmy razem miłe chwile. Nie ma dla nas nic milszego i wzruszającego jak radość w oczach dzieci. Tego dnia towarzyszyło nam wszystkim wiele emocji – był śmiech i były łzy wzruszenia. 

W ten magiczny czas pragniemy złożyć
życzenia ciepłych i rodzinnych
Świąt Bożego Narodzenia
Niech ten czas będzie pełen ciepła i rodzinnej atmosfery.
Dużo radości, pogody ducha, spełnienia marzeń i wszelkiej
pomyślności, a także wielu sukcesów w nadchodzącym
nowym 2023 roku.

ESG Group

Jeśli masz jakieś pytania, eksperci z ESG Group są tutaj, aby pomóc! Zapoznaj się z naszą ofertą lub skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną konsultację, podczas której odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy znaleźć rozwiązanie, którego potrzebujesz.

Czekamy na Państwa pod numerem telefonu: +48 91 887 61 26 

W celu poznania szczegółów prosimy również o kontakt mailowy: office@esgsolutions.pl 

Szukasz pracy?

W ESG wierzymy, że to ludzie są kluczem naszego długofalowego sukcesu oraz że talent jest w każdym. Dlatego właśnie dostarczamy naszym pracownikom narzędzi, wskazówek i możliwości, których potrzebują aby się rozwijać oraz osiągać sukces w pracy i życiu. Udzielanie wsparcia, dzięki któremu możesz realizować swój potencjał oraz osiągać osobiste cele jest tym, co pozwala nam tworzyć firmę. Nasz sukces jest przecież połączony z Twoim. ESG Group jest znakomitym miejscem do budowania satysfakcjonującej i pomyślnej kariery, niezależnie od ścieżki zawodowej, jaką wybierasz. Przyjdź tworzyć ESG Group razem z nami!

Rekrutujemy pod numerem telefonu: +48 662 483 040; lub napisz do nas: hr@esgsolutions.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.