ESG Group uzyskało certyfikaty ISO

Audyt zakończył się sukcesem!

Mamy się dziś czym pochwalić! Audyt w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy 45001:2018 oraz zarządzania jakością 9001:2015 zakończył się sukcesem i uzyskaliśmy na kolejny rok certyfikat ISO, w zakresie montażu, modyfikacji i demontażu rusztowań. Nasze certyfikowane firmy to ESG Sweden AB, ESG Norge AS, ESG Gerustbau Gmbh, E.S.G. Sp.z o.o.. Certyfikaty ISO są to międzynarodowe normy, a zaświadczenie przyznała nam niezależna jednostka certyfikująca – firma BSI Group. Szczególne podziękowania należą się zespołowi projektu, ponieważ to właśnie ich praca i zaangażowanie stoją za tym sukcesem.

Dzięki audytowi najwyższe standardy naszych projektów zostały certyfikowane, a otrzymane świadectwo jest potwierdzeniem, że działamy zgodnie z normą i wymaganiami prawnymi. Czego dokładnie dotyczą certyfikaty? Potwierdzają gwarancję bezpieczeństwa, ograniczenia ryzyka biznesowego i wpływają na zrównoważony rozwój przedsiębiorstwa. Podnoszą jakość oraz umożliwiają podążanie za rynkiem, dzięki zapewnieniu zgodności z wymaganiami rynków docelowych. Priorytetem naszej Firmy jest odpowiednie zarządzanie oraz bezpieczeństwo naszych Pracowników. Dbamy o to, by nasi Pracownicy odbywali odpowiednie szkolenia w tym zakresie.

Czym jest ISO?

ISO 9001:2015

System Zarządzania Jakością ISO 9001 to rozbudowane narzędzie doskonalące dla organizacji o dowolnej wielkości. Jest wdrażane zarówno w sektorach produkcyjnych, jak i usługowych w celu dostosowania się do rosnących wymagań rynku oraz osiągnięcia zrównoważonego rozwoju.

Standard ISO 9001 stanowi podstawę do opracowania, wdrożenia i certyfikacji Systemu Zarządzania Jakością. Norma zawiera wymagania dotyczące systemu, które mają zastosowanie, gdy organizacja potrzebuje wykazać zdolność do ciągłego dostarczania wyrobu spełniającego wymagania klientów.

Podsumowując dynamika zmian, które dokonują się we współczesnej gospodarce oraz rosnąca świadomość i wymagania klientów, wymuszają na współczesnych organizacjach nieustanne podnoszenie jakości produktów i usług. Najbardziej popularnymi narzędziami wspierającymi procesy decyzyjne są wydajne systemy zarządzania zbudowane na podstawie międzynarodowych norm.

ISO 45001:2018

Standard ten określa minimalne wymagania efektywnego zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy. Norma ta zachęca do systemowego zarządzania działaniami na rzecz poprawy BHP na terenie przdsiębiorstwa.

Podsumowując międzynarodowy standard Bezpieczeństwa i Higieny Pracy to mniej wypadków pracowników oraz wizytówka rzetelnego pracodawcy. Odpowiednie warunki pracy, w tym zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom, to jeden z kluczowych elementów prawidłowo funkcjonującej firmy.

Jakie z tego wynikają korzyści?

ISO 9001:2015

Wdrożenie  Systemu ISO 45001 pozwala na:

 • Przewagę konkurencyjną
 • Lepsze zaspokojenie potrzeb i wzrost satysfakcji klientów
 • Oszczędność czasu, pieniędzy i zasobów
 • Przyciąganie inwestorów, wzmacnianie reputacji marki i redukowanie barier handlowych
 • Poprawę efektywności operacyjnej 
 • Zmotywowanie i zaangażowanie pracowników
 • Zachęcenie do efektywniejszej komunikacji wewnętrznej
 • Dotarcie do wartościowych klientów poprzez udoskonalenie obsługi klienta
 • Rozszerzenie możliwości biznesowych przez wykazanie zgodności z wymogami

ISO 45001:2018

Wdrożenie Systemu ISO 45001 pozwala na:

 • Tworzenie kultury bezpiecznej pracy
 • Identyfikację zagrożeń i wprowadzenie środków kontroli, aby im zapobiegać
 • Zmniejszenie liczby wypadków przy pracy i zachorowań
 • Angażowanie pracowników i motywowanie ich dzięki lepszym, bezpieczniejszym warunkom pracy
 • Wykazanie zgodności z wymaganiami klientów i dostawców

ESG Group

Jeśli masz jakieś pytania, eksperci z ESG Group są tutaj, aby pomóc! Zapoznaj się z naszą ofertą lub skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną konsultację, podczas której odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy znaleźć rozwiązanie, którego potrzebujesz.

Czekamy na Państwa pod numerem telefonu: +48 91 887 61 26 

W celu poznania szczegółów prosimy również o kontakt mailowy: office@esgsolutions.pl 

Szukasz pracy?

W ESG wierzymy, że to ludzie są kluczem naszego długofalowego sukcesu oraz że talent jest w każdym. Dlatego właśnie dostarczamy naszym pracownikom narzędzi, wskazówek i możliwości, których potrzebują aby się rozwijać oraz osiągać sukces w pracy i życiu. Udzielanie wsparcia, dzięki któremu możesz realizować swój potencjał oraz osiągać osobiste cele jest tym, co pozwala nam tworzyć firmę. Nasz sukces jest przecież połączony z Twoim. ESG Group jest znakomitym miejscem do budowania satysfakcjonującej i pomyślnej kariery, niezależnie od ścieżki zawodowej, jaką wybierasz. Przyjdź tworzyć ESG Group razem z nami!

Rekrutujemy pod numerem telefonu: +48 662 483 040; lub napisz do nas: hr@esgsolutions.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.