ESG i targi pracy w Szczecinie

Netto Arena 19.10.2022

Ponad tysiąc ofert pracy i blisko 90 pracodawców. To wszystko na Netto Arenie, największych targach pracy w regionie. Szukasz pracy? Przyjdź na Targi Pracy! ESG Group czeka właśnie na Ciebie!

Targi pracy w Szczecinie

Polska Fundacja Społeczeństwa Przedsiębiorczego oraz ESG Group zaprasza mieszkańców Pomorza Zachodniego na XVIII edycję największych targów pracy w regionie.

Targi Pracy organizowane przez Polską Fundację Społeczeństwa Przedsiębiorczego co roku przyciągają liczne grono pracodawców z ofertami pracy dla absolwentów, studentów oraz tych, którzy szukają zmiany w swoim zawodowym życiu. Nie inaczej będzie podczas tegorocznej odsłony wydarzenia.

Szeroki wachlarz ofert pracy

Na targach poszukiwani będą zarówno wysoce wykwalifikowani specjaliści, jak i pracownicy produkcyjni. Osoby z doświadczeniem zawodowym, chętni do przyuczenia, stażu czy praktyki. My również będziemy czekać na Ciebie z wieloma ofertami pracy.

Warto podkreślić, że Targi Pracy organizowane przez Polską Fundację Społeczeństwa Przedsiębiorczego to jedno z najważniejszych wydarzeń rekrutacyjnych na Pomorzu Zachodnim.

Zapraszamy już 19 października

Dodatkowo Polska Fundacja Społeczeństwa Przedsiębiorczego zaprasza na konferencję z serią prezentacji, wśród których znajdzie się miniwarsztat pt. „O czym pamiętać przed i w trakcje rozmowy kwalifikacyjnej”.

ESG Group oraz Polska Fundacja Społeczeństwa Przedsiębiorczego zaprasza na Targi Pracy już 19 października do Netto Areny. Będziemy czekać na uczestników w godz. 10-16.

ESG Group

Jeśli masz jakieś pytania, eksperci z ESG Group są tutaj, aby pomóc! Zapoznaj się z naszą ofertą lub skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną konsultację, podczas której odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy znaleźć rozwiązanie, którego potrzebujesz.

Czekamy na Państwa pod numerem telefonu: +48 91 887 61 26 

W celu poznania szczegółów prosimy również o kontakt mailowy: office@esgsolutions.pl 

Szukasz pracy?

W ESG wierzymy, że to ludzie są kluczem naszego długofalowego sukcesu oraz że talent jest w każdym. Dlatego właśnie dostarczamy naszym pracownikom narzędzi, wskazówek i możliwości, których potrzebują aby się rozwijać oraz osiągać sukces w pracy i życiu. Udzielanie wsparcia, dzięki któremu możesz realizować swój potencjał oraz osiągać osobiste cele jest tym, co pozwala nam tworzyć firmę. Nasz sukces jest przecież połączony z Twoim. ESG Group jest znakomitym miejscem do budowania satysfakcjonującej i pomyślnej kariery, niezależnie od ścieżki zawodowej, jaką wybierasz. Przyjdź tworzyć ESG Group razem z nami!

Rekrutujemy pod numerem telefonu: +48 662 483 040; lub napisz do nas: hr@esgsolutions.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.