Prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin

ESG i LUX MED

Zdrowie poprawia jakość życia, wpływając na codzienną pracę naszych pracowników. Dlatego Grupa E.S.G. od 1 października zdecydowała się na współpracę z Grupą LUX MED. W celu zapewnienia prywatnej opieki medycznej w ramach benefitu. Grupa LUX MED przygotowała dla naszych pracowników pakiet medyczne, dzięki któremu Nasza firma będzie mogła zapewnić pracownikom opiekę medyczną najwyższej jakości. Oczywiście nie zapomnieliśmy też o rodzinach, którym również zapewnimy.

LUX MED – lider i ekspert godny zaufania

Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa. Działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Grupa LUX MED zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2 200 000 pacjentów. Do ich dyspozycji jest 240 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale. Także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz ponad 2600 poradni partnerskich. Firma zatrudnia ponad 16 000 osób, około 7000 lekarzy i 4000 wspierającego personelu medycznego. Grupa LUX MED jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.

Poza świadczeniem pomocy obejmującej całość procesu opieki zdrowotnej: od diagnostyki po kompleksowe leczenie, również szpitalne, od podstawowej opieki medycznej po pomoc specjalistyczną, rehabilitację oraz stałą opiekę dla osób starszych. Przywiązuje ogromną wagę do edukacji jak najszerszej rzeszy społeczeństwa w zakresie profilaktyki. Aby jak najwięcej osób miało świadomość tego, jak ważne jest prowadzenie zdrowego stylu życia. Posiadało wiedzę na temat zasad zapobiegania powszechnie występującym chorobom i schorzeniom.

LUX MED wierzy, że równoległy rozwój obu tych obszarów – świadczenie opieki medycznej oraz zaangażowanie w działania profilaktyczne. Przyczyni się do sukcesywnej poprawy stanu zdrowia społeczeństwa. Takie podejście jest doskonałą odpowiedzią na potrzeby Pacjentów i współczesnego rynku usług medycznych. Stanowi znaczący krok w stronę stopniowego redukowania czasu oczekiwania na wizytę u specjalisty. Dzięki pogłębionej wiedzy na temat zdrowia i profilaktyki, uzyskanej od doświadczonych ekspertów, znaczna część społeczeństwa jest w stanie przeciwdziałać chorobom oraz wie, jak należy postępować w ich wczesnym stadium, aby zapobiec dalszemu rozwojowi.

Lider na rynku

Kilkukrotny laureat nagrody „Gwiazda Jakości Obsługi”, regularnie znajduje się na liście „TOP 100 najprzyjaźniejszych firm w Polsce” tworzonej wyłącznie na podstawie głosów konsumentów. Pozycja lidera zobowiązuje LUX MED do ciągłego rozwoju i doskonalenia się na wielu płaszczyznach, dlatego wciąż wdraża rozwiązania, które wpływają na wzrost satysfakcji Pacjentów.

Poza stałym podnoszeniem kompetencji personelu medycznego wprowadza szereg udogodnień technologicznych ułatwiających Pacjentom korzystanie z oferty Grupy LUX MED. Dzięki nim można w prosty i wygodny sposób zarządzać swoim zdrowiem. Odbierać wyniki badań laboratoryjnych opatrzone komentarzem lekarskim drogą elektroniczną oraz dokonać e-rezerwacji wizyty dla siebie i swojego dziecka. Z wybranym specjalistą w dogodnym terminie i miejscu za pośrednictwem Portalu Pacjenta, a także wybierać i opłacać produkty oferowane przez LUX MED, korzystając z e-Marketu.

ESG Group

Jeśli masz jakieś pytania, eksperci z ESG Group są tutaj, aby pomóc! Zapoznaj się z naszą ofertą lub skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną konsultację, podczas której odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy znaleźć rozwiązanie, którego potrzebujesz.

Czekamy na Państwa pod numerem telefonu: +48 91 887 61 26 

W celu poznania szczegółów prosimy również o kontakt mailowy: office@esgsolutions.pl 

Szukasz pracy?

W ESG wierzymy, że to ludzie są kluczem naszego długofalowego sukcesu oraz że talent jest w każdym. Dlatego właśnie dostarczamy naszym pracownikom narzędzi, wskazówek i możliwości, których potrzebują aby się rozwijać oraz osiągać sukces w pracy i życiu. Udzielanie wsparcia, dzięki któremu możesz realizować swój potencjał oraz osiągać osobiste cele jest tym, co pozwala nam tworzyć firmę. Nasz sukces jest przecież połączony z Twoim. ESG Group jest znakomitym miejscem do budowania satysfakcjonującej i pomyślnej kariery, niezależnie od ścieżki zawodowej, jaką wybierasz. Przyjdź tworzyć ESG Group razem z nami!

Rekrutujemy pod numerem telefonu: +48 662 483 040; lub napisz do nas: hr@esgsolutions.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.