Grzegorz Szymański razem z ESG

Strongman Grzegorz Szymański razem z ESG Group

To naprawdę udany dzień. Miło nam poinformować, że Strongman Grzegorz Szymański dołącza do rodziny ESG Group. Cieszymy się, że jesteśmy w tym razem i wspólnie zmierzymy się z wieloma wyzwaniami! Od teraz będziemy działać ramię w ramię!

ESG Group został sponsorem świetnego Strongmana Grzegorza Szymańskiego, wielokrotnego uczestnika Pucharu Świata, Mistrzostw Europy i Polski. W swoim dorobku sławny Szyman ma wiele sukcesów, wierzymy że z nami osiągnie ich jeszcze więcej. Stawiamy na sport i promocję aktywności fizycznej wśród Polaków. Nasza Grupa ESG została właśnie sponsorem jednego z najlepszych w Polsce i na świecie Strongmanów. Mamy apetyt na Mistrzostwo dlatego, już w niedalekiej przyszłości będziemy informowali Was o wspólnych wydarzeniach oraz nowych wyzwaniach z których wiemy, że wyjdziemy zwycięsko. 

Dostrzegamy potencjał rozwojowy i sukcesy Grzegorza Szymańskiego. Mamy ambicje stać się mecenasem ambitnych sportowców, którzy realizując swoje cele, walczą i potrafią skutecznie rywalizować w najważniejszych ogólnopolskich i światowych rozgrywkach. W tym miejscu chcemy podziękować również klientom, oraz naszym pracownikom, którzy są równocześnie mecenasami sportu i kultury. Liczymy na wiele wspólnych sukcesów!

Grzegorz Szymański

Grzegorz Szymański rozpoczął treningi siłowe w wieku trzynastu lat. Był trzykrotnie wicemistrzem województwa zachodniopomorskiego w pchnięciu kulą. Jako siłacz zadebiutował na eliminacjach do Pucharu Polski Strongman 2006 w Gdyni, gdzie na czterdziestu zawodników zajął dziewiętnaste miejsce. Następnie rozpoczął treningi z czołowymi polskimi siłaczami: Jarosławem Dymkiem, Sebastianem Wentą i Sławomirem Toczkiem. Na kolejnych eliminacjach do Pucharu, w 2007 r., wygrał cztery z sześciu konkurencji i zajął pierwsze miejsce. W 2007 r. zadebiutował w Pucharze Polski Strongman, osiągając bardzo dobre wyniki. Stanął na podium w czterech z pięciu zawodów cyklu, w których uczestniczył. W Pucharze Polski Strongman 2008 zajął miejsca na podium we wszystkich zawodach, w których wziął udział. 

Dwukrotnie brał udział w indywidualnych Mistrzostwach Europy Strongman, w latach 2008 i 2009. Do Mistrzostw Europy Strongman 2009 przystąpił z kontuzją stopy, w wyniku której zajął dopiero czwarte miejsce. 2009 rok niestety był dla Grzegorza pechowym, z powodu wielu kontuzji. Od października 2017 r. zmagał się ze złośliwym nowotworem. Nie zakończyło to jego kariery i dalej występuje w licznych zawodach a jednym z ostatnich osiągnięć jest wygrana Pucharu Polski Strongmanów, który odbył się w Słupsku w 2021 roku.

Największe sukcesy:

2007 – 3 miejsce Mistrzostwa Polski 2007 debiut TVN
2008 – wicemistrz Europy TVN
2009 – 2 miejsce finał pucharu Polski TVN
2009 – wicemistrz Polski TVN
2009 – 1 miejsce puchar Świata TVN
2010 – wicemistrz Polski 2010 TVN
2014 – Mistrz Polski
2014 – 2 miejsce championlangue Holandia
2015 – 1 miejsce Winter Giants Litwa
2015 – 1 miejsce Championlangue Holandia
2015 – 1 miejsce Mistrzostwa Chin
2015 – 1 miejsce Championlangue Polska
2015 – 2 miejsce Championlangue Litwa 
2016 – Finalista  Top 10 WSM  World Strongest Man Botswana-Kasana
2016 – 3 miejsce Utimate World Championship Team Stoke Anglia
2016 – Mistrz Polski Tuszyn
2016 – 1 miejsce Savickas Classic Litwa
2016 – Wice Mistrz Świata Ultimate World Championship New Castle
2017 – 3 miejsce Ultimate World Championship Team Stoke Anglia

ESG Group

Jeśli masz jakieś pytania, eksperci z ESG Group są tutaj, aby pomóc! Zapoznaj się z naszą ofertą lub skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną konsultację, podczas której odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy znaleźć rozwiązanie, którego potrzebujesz.

Czekamy na Państwa pod numerem telefonu: +48 91 887 61 26 

W celu poznania szczegółów prosimy również o kontakt mailowy: office@esgsolutions.pl 

Szukasz pracy?

W ESG wierzymy, że to ludzie są kluczem naszego długofalowego sukcesu oraz że talent jest w każdym. Dlatego właśnie dostarczamy naszym pracownikom narzędzi, wskazówek i możliwości, których potrzebują aby się rozwijać oraz osiągać sukces w pracy i życiu. Udzielanie wsparcia, dzięki któremu możesz realizować swój potencjał oraz osiągać osobiste cele jest tym, co pozwala nam tworzyć firmę. Nasz sukces jest przecież połączony z Twoim. ESG Group jest znakomitym miejscem do budowania satysfakcjonującej i pomyślnej kariery, niezależnie od ścieżki zawodowej, jaką wybierasz. Przyjdź tworzyć ESG Group razem z nami!

Rekrutujemy pod numerem telefonu: +48 662 483 040; lub napisz do nas: hr@esgsolutions.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.