Kurs szwedzkich uprawnień STIB

Kurs STIB, szwedzkie uprawnienia montera rusztowań

Tak jak w pozostałych krajach Europy, tak i na terenie Szwecji, obowiązują przepisy regulujące pracę z rusztowaniami. Aby montować oraz demontować rusztowanie, użytkować, zmieniać jego ustawienie wymagane jest odpowiednie przeszkolenie.

Szwedzkie normy dzielą uprawnienia montażysty rusztowań na 2 typy; uprawnienia montera rusztowań do 9m oraz powyżej 9m

Kurs STIB w ESG Group

W dniach 12/13.03.2022r w siedzibie ESG Group w Szczecinie odbędzie sie kurs Szwedzkich uprawnień montera rusztowań STIB. Każdy, kto prowadzi lub wykonuje prace przy rusztowaniach, na terenie Szwecji musi mieć odpowiednie przeszkolenie w tym zakresie. Dbamy o ciągłe doszkalanie naszych pracowników!

Nasi pracownicy poznali podstawowe pojęcia związane z montażem i demontażem rusztowań, jak i bezpieczeństwa podczas wykonywania prac. Kurs ma na celu przekazanie wiedzy na temat typów rusztowań i ich przydatności do rodzaju wykonywanej pracy. Co będą mogli robić, a czego kategorycznie im nie wolno.

ESG Group

Jeśli masz jakieś pytania, eksperci z ESG Group są tutaj, aby pomóc! Zapoznaj się z naszą ofertą lub skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną konsultację, podczas której odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy znaleźć rozwiązanie, którego potrzebujesz.

Czekamy na Państwa pod numerem telefonu: +48 91 887 61 26 

W celu poznania szczegółów prosimy również o kontakt mailowy: office@esgsolutions.pl 

Szukasz pracy?

W ESG wierzymy, że to ludzie są kluczem naszego długofalowego sukcesu oraz że talent jest w każdym. Dlatego właśnie dostarczamy naszym pracownikom narzędzi, wskazówek i możliwości, których potrzebują aby się rozwijać oraz osiągać sukces w pracy i życiu. Udzielanie wsparcia, dzięki któremu możesz realizować swój potencjał oraz osiągać osobiste cele jest tym, co pozwala nam tworzyć firmę. Nasz sukces jest przecież połączony z Twoim. ESG Group jest znakomitym miejscem do budowania satysfakcjonującej i pomyślnej kariery, niezależnie od ścieżki zawodowej, jaką wybierasz. Przyjdź tworzyć ESG Group razem z nami!

Rekrutujemy pod numerem telefonu: +48 662 483 040; lub napisz do nas: hr@esgsolutions.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.