Nasz główny partner w Szwecji zakupił firmę rusztowaniową.

Nasz główny partner w Szwecji zakupił firmę rusztowaniową.

Nasz główny partner w Szwecji zakupił firmę rusztowaniową. 

Dzięki przejęciu firmy IBS Byggställningar AB z siedzibą w Oskarshamns firma Xervon stała się jednym z największych szwedzkich dostawców rusztowań i ochrony przed warunkami atmosferycznymi dla projektów budowlanych, przemysłowych, infrastrukturalnych i inżynieryjnych. Dla Xervon przejęcie oznacza strategiczne wzmocnienie w segmencie energetycznym i przemysłowym oraz zwiększoną obecność na ważnych rynkach środkowej Szwecji.

Rodzinna firma IBS Byggnadsställningar została założona w 1978 roku i obecnie zatrudnia 90 pracowników, jej obrót około 125 milionów koron szwedzkich. Magazyny firmowe znajdują się w Oskarshamn, Göteborgu, Norrköping, Linköping, Kalmar, Mönsterås i Ringhals. Podobnie jak Xervon, firma jest autoryzowana przez stowarzyszenie branżowe STIB, a także posiada certyfikat jakości i ochrony środowiska.

Xervon ma wyraźną strategię rozwoju i dzięki temu przejęciu pozyskaliśmy bardzo doświadczony zespół, który podziela nasze myślenie o bezpieczeństwie i jakości. IBS ma silną pozycję w segmencie energetycznym i przez lata zbudował stabilną obecność na rynku i dobre relacje z klientami Nasza branża charakteryzuje się „konsolidacją, napędzaną rozwojem technologicznym i zapotrzebowaniem rynku na wydajność. Dzięki przejęciu IBS Byggnadsställningar i AC Ställningsmontage, które kupiliśmy w zeszłym roku, my w Xervon jesteśmy dobrze wyposażeni. nasza wspólna podróż rozwoju” – mówi Jens Sjöberg, dyrektor generalny Xervon w Szwecji.

Dla dyrektora generalnego IBS, Daniela Aspa, już na początku było jasne, że Xervon jest właściwym partnerem, z którym można zrobić kolejny krok. „Odbyliśmy fantastyczną podróż, w dużej mierze dzięki zespołowi kompetentnych i doświadczonych monterów, którzy przez lata byli częścią rodziny IBS. W Xervon mamy kolegę z branży, którego wiedzę i myślenie o bezpieczeństwie naprawdę szanujemy. Łącząc nasze zasoby, umiejętności i mocne strony, razem mamy lepsze warunki do sprostania wyzwaniom i możliwościom jutra. Dzięki działalności w pięciu lokalizacjach i zasobom umożliwiającym realizację zarówno dużych, złożonych i krytycznych czasowo projektów przemysłowych i budowlanych, Xervon już dziś jest jednym z wiodących szwedzkich dostawców rusztowań i ochrony przed warunkami atmosferycznymi.

W ubiegłym roku firma osiągnęła sprzedaż na poziomie 355 mln koron szwedzkich, a dziś zatrudnia nieco ponad 180 stałych monterów, którzy wraz z taką samą liczbą podwykonawców, pracowników budują nowe i modernizowane budynki mieszkalne, jak również szpitale, projekty infrastrukturalne, papiernie, energetykę jądrową elektrownie, elektrociepłownie i przemysł. Xervon jest częścią niemieckiej grupy przemysłowej Remondis, która w Szwecji nabyła firmę recyklingową Infinitum, zajmuje się recyklingiem technologicznym za pośrednictwem Mirec. Jest właścicielem firmy technologicznej Buchen ICS, która obsługuje szwedzki przemysł naftowy i chemiczny i jest ważnym graczem w społeczeństwie jako operator transportowy Transdev.

Dzięki działalności w pięciu lokalizacjach i zasobom umożliwiającym realizację zarówno dużych, złożonych i krytycznych czasowo projektów przemysłowych i budowlanych, Xervon już dziś jest jednym z wiodących szwedzkich dostawców rusztowań i ochrony przed warunkami atmosferycznymi. W ubiegłym roku firma osiągnęła sprzedaż na poziomie 355 mln koron szwedzkich, a dziś zatrudnia nieco ponad 180 stałych monterów, którzy wraz z taką samą liczbą podwykonawców, pracowników budują nowe i modernizowane budynki mieszkalne, jak również szpitale, projekty infrastrukturalne, papiernie, energetykę jądrową elektrownie, elektrociepłownie i przemysł. Xervon jest częścią niemieckiej grupy przemysłowej Remondis, która w Szwecji nabyła firmę recyklingową Infinitum, zajmuje się recyklingiem technologicznym za pośrednictwem Mirec, jest właścicielem firmy technologicznej Buchen ICS, która obsługuje szwedzki przemysł naftowy i chemiczny i jest ważnym graczem w społeczeństwie operator transportowy Transdev.

ESG GROUP gratuluje firmie Xervon sukcesu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy i zdecydowanie rekomendujemy Xervon jako rzetelnego i w pełni profesjonalnego partnera biznesowego. Deklarujemy gotowość do dalszej, dobrej i owocnej współpracy.

obsługa klienta

Rzetelna obsługa klienta to nasz priorytet, w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z zespołem wykwalifikowanych specjalistów, którzy z pewnością udzielą Państwu odpowiedzi na każde pytanie. Służymy wiedzą oraz wszelkimi narzędziami do realizacji Państwa projektów w zakresie naszej oferty.

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku od 8 rano do 16 po południu.

team2

Polska

(+48) 694 890 551

Szwecja

(+48) 694 890 551

Niemcy

(+49) 175 448 3097

Norwegia

(+47) 402 35 041

Zapraszamy do kontaktu: (+48) 91 887 61 26 / office@esgsolutions.pl

GRUPA E.S.G.

E.S.G. Sp. z o.o.
Plac Rodła 8, lok. 1907
70-419 Szczecin, Poland
tel: (+48) 91 887 61 26

 

ESG Norge AS
Hoffsveien 15,
0275 Oslo, Norway
tel: (+47) 402 35 041

 

ESG Gerüstbau GmbH 
Karl Liebknecht Str. 6,
17321 Löcknitz
tel: (+49) 175 448 3097

 

ESG Sweden AB
Hundlokegränd 10
165 70 HÄSSELBY
Stockholm län, Stockholm kommun

KSIĘGOWOŚĆ

E.S.G. Accounting Sp. z o.o.
ul. Plac Rodła 8, lok. 1907,
70-419 Szczecin
tel: (+48) 728 258 888

REKRUTACJA

E.S.G. Work Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Plac Rodła 8, lok. 1907,
70-419 Szczecin
tel: (+48) 662 483 040

CENTRUM SZKOLENIOWE

E.S.G. Consulting Sp. z o.o.
Plac Rodła 8, lok. 1907,
70-419 Szczecin, Poland
tel: (+48) 694 890 551