KONTAKT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ESG GROUP

Skontaktuj Się z Nami

Kontakt telefoniczny:

Dział kadr:

Rekrutacja:

Group E.S.G.

E.S.G. Sp. z o.o.
Plac Rodła 8, lok. 1907
70-419 Szczecin, Polska

ESG Norge AS
Hoffsveien 15
0275 Oslo, Norwegia

E.S.G. Gerüstbau GmbH 
Karl Liebknecht Str. 6
17321 Löcknitz, Niemcy

ESG Sweden AB
Hundlokegränd 10 
165 70 HÄSSELBY, Szwecja

Księgowość i kadry

E.S.G. Accounting Sp. z o.o.
Plac Rodła 8, lok. 1907
70-419 Szczecin, Polska

Dział rekrutacji

E.S.G. Work Sp. z o.o. Sp. K.
Plac Rodła 8, lok. 1907
70-419 Szczecin, Polska

Centrum szkoleniowe

E.S.G. Consulting Sp. z o.o.
Plac Rodła 8, lok. 1907
70-419 Szczecin, Polska

Członkowie Zarządu

Łukasz Grycz  
Prezes Zarządu

 

lukasz@esgsolutions.eu

 

Patrycjusz Tomczak 
Członek Zarządu

 

patrycjusz@esgsolutions.eu

 

Marcin Ochota  
Członek Zarządu

 

marcin@esgsolutions.eu

 

Koordynatorzy

Marcin Wawrzyńczyk 
Koordynator projektu

 

m.wawrzynczyk@esgsolutions.eu
+48 666 403 110

 

Dawid Poźniak 
Koordynator projektu

 

d.pozniak@esgsolutions.eu
+48 696 919 007 

 

Krzysztof Wachowicz
Koordynator projektu

 

k.wachowicz@esgsolutions.eu
+48 664 302 203

 

Damian Kujawski
Koordynator ds. logistyki i magazynu

 

d.kujawski@esgsolutions.eu
+48 795 248 848 

 

Bartosz Leszczyk
Asystent koordynatora

 

magazyn@esgsolutions.eu
+48 660 373 889

 

Specjaliści

Sabina Wieczorek
Dyrektor operacyjna, Główna księgowa

 

ksiegowosc@esgsolutions.eu
+48 728 258 888

 

Danusia Kruppa
Specjalista ds. rekrutacji

 

hr@esgsolutions.eu
+48 788 063 666

 

Natalia Bernaś   
Pracownik działu HR

 

n.bernas@esgsolutions.eu
+48 662 483 040

 

Kinga Ciszewska  
Asystent ds. księgowości

 

k.ciszewska@esgsolutions.eu
+48 694 890 551

 

Kamila Nowak  
Specjalista ds. administracji

 

sekretariat@esgsolutions.eu
+48 664 470 074

 

Weronika Wieczorek
Specjalista ds. kadr i płac

 

w.wieczorek@esgsolutions.eu
+48 664 470 074

 

Karolina Gaworecka   
Młodszy specjalista ds. kadr

 

k.gaworecka@esgsolutions.eu
+48 664 470 074

 

KRS 0000594800, Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał Zakładowy i wpłacony 100 000 zł, NIP: 8513190530, REGON: 363399529