Koordynator
ds Logistyki i Magazynu

CZEKAMY NA CIEBIE

Umowa o pracę

Prywatna opieka medyczna

Atrakcyjne wynagrodzenie

Program motywacyjny

Program szkoleń

Dobra atmosfera

Miejsce pracy w centrum miasta

Grupa E.S.G. od 2016 r. zajmuje się kompleksowymi rozwiązaniami w dziedzinie montażu oraz demontażu rusztowań. Dzięki zaangażowaniu i wdrażaniu najnowocześniejszych rozwiązań E.S.G. Group stało się firmą, z którą liczą się największe, globalne podmioty w Europie Zachodniej oraz Skandynawii.

Ze względu na stały rozwój firmy oraz rozpoczęcie nowych projektów, poszukujemy pracownika, który wesprze zespół w codziennej pracy na stanowisku:

Koordynator ds Logistyki i Magazynu

Zakres obowiązków:

  • wsparcie przy zarządzaniu flotą pojazdów służbowych,
  • realizacja zamówień, sporządzanie dokumentów magazynowych oraz wysyłkowych,
  • wprowadzanie dokumentów do systemu komputerowego,
  • systematyczna weryfikacja / kontrola stanów magazynowych,
  • inne zadania zlecone przez Koordynatora.

Wymagania:

  • mile widziany status ucznia/studenta,
  • prawo jazdy kat. B.,
  • znajomość języka angielskiego – mile widziana,
  • zdolności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość awansu w strukturach firmy,
  • pełne wsparcie opiekuna podczas wdrożenia.

ESG GROUP

Masz Jakieś Pytania?