Monter Rusztowań Szwecja

CZEKAMY NA CIEBIE

Umowa o pracę

Prywatna opieka medyczna

Atrakcyjne wynagrodzenie

Program motywacyjny

Program szkoleń

Dobra atmosfera

Miejsce pracy w centrum miasta

Zakwaterowanie

Transport

Odzież BHP

System rotacyjny

Grupa E.S.G. od 2016 r. zajmuje się kompleksowymi rozwiązaniami w dziedzinie montażu oraz demontażu rusztowań. Dzięki zaangażowaniu i wdrażaniu najnowocześniejszych rozwiązań E.S.G. Group stało się firmą, z którą liczą się największe, globalne podmioty w Europie Zachodniej oraz Skandynawii.

Ze względu na stały rozwój firmy oraz rozpoczęcie nowych projektów, poszukujemy pracownika, który wesprze zespół w codziennej pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • montaż i demontaż rusztowań przemysłowych lub fasadowych,
  • pomoc przy załadunku i rozładunku rusztowań,
  • współpraca z kierownikiem budowy oraz brygadzistą w zakresie realizacji projektu budowlanego.

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie – warunek konieczny,
  • szwedzkie uprawnienia montera rusztowań – STAR lub STIB,
  • prawo jazdy kat. B lub C- mile widziane,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji,
  • bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach, dojazdy, sprzęt oraz odzież do pracy,
  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • ubezpieczenie zdrowotne polskie i zagraniczne.

ESG GROUP

Masz Jakieś Pytania?