Xervon zakupił firmę rusztowaniową

Nasz główny partner w Szwecji zakupił firmę rusztowaniową.

Dzięki przejęciu firmy IBS Byggställningar AB z siedzibą w Oskarshamns firma Xervon stała się jednym z największych szwedzkich dostawców rusztowań i ochrony przed warunkami atmosferycznymi dla projektów budowlanych, przemysłowych, infrastrukturalnych i inżynieryjnych. Dla Xervon przejęcie oznacza strategiczne wzmocnienie w segmencie energetycznym i przemysłowym oraz zwiększoną obecność na ważnych rynkach środkowej Szwecji.

IBS Byggnadsställningar

Rodzinna firma IBS Byggnadsställningar została założona w 1978 roku i obecnie zatrudnia 90 pracowników, jej obrót około 125 milionów koron szwedzkich. Magazyny firmowe znajdują się w Oskarshamn, Göteborgu, Norrköping, Linköping, Kalmar, Mönsterås i Ringhals. Podobnie jak Xervon, firma jest autoryzowana przez stowarzyszenie branżowe STIB, a także posiada certyfikat jakości i ochrony środowiska.

Xervon

Xervon ma wyraźną strategię rozwoju. Przejęcie pozwoliło nam pozyskać bardzo doświadczony zespół, który podziela nasze myślenie o bezpieczeństwie i jakości. IBS ma silną pozycję w segmencie energetycznym i przez lata zbudował stabilną obecność na rynku i dobre relacje z klientami. Nasza branża charakteryzuje się „konsolidacją, napędzaną rozwojem technologicznym i zapotrzebowaniem rynku na wydajność. Dzięki przejęciu IBS Byggnadsställningar i AC Ställningsmontage, które kupiliśmy w zeszłym roku, my w Xervon jesteśmy dobrze wyposażeni. Nasza wspólna podróż rozwoju – mówi Jens Sjöberg, dyrektor generalny Xervon w Szwecji.

IBS i Xervon

Dla dyrektora generalnego IBS, Daniela Aspa, już na początku było jasne, że Xervon jest właściwym partnerem, z którym można zrobić kolejny krok. „Odbyliśmy fantastyczną podróż, w dużej mierze dzięki zespołowi kompetentnych i doświadczonych monterów, którzy przez lata byli częścią rodziny IBS. W Xervon mamy kolegę z branży, którego wiedzę i myślenie o bezpieczeństwie naprawdę szanujemy. Łącząc nasze zasoby, umiejętności i mocne strony, razem mamy lepsze warunki do sprostania wyzwaniom i możliwościom jutra. Dzięki działalności w pięciu lokalizacjach i zasobom umożliwiającym realizację zarówno dużych, złożonych i krytycznych czasowo projektów przemysłowych i budowlanych, Xervon już dziś jest jednym z wiodących szwedzkich dostawców rusztowań i ochrony przed warunkami atmosferycznymi.

W ubiegłym roku firma osiągnęła sprzedaż na poziomie 355 mln koron szwedzkich. Zatrudnia dziś nieco ponad 180 stałych monterów. Wraz z taką samą liczbą podwykonawców, pracowników budują nowe i modernizowane budynki mieszkalne, jak również szpitale, projekty infrastrukturalne, papiernie, energetykę jądrową elektrownie, elektrociepłownie i przemysł. Xervon jest częścią niemieckiej grupy przemysłowej Remondis. W Szwecji nabyła firmę recyklingową Infinitum, zajmuje się recyklingiem technologicznym za pośrednictwem Mirec. Jest właścicielem firmy technologicznej Buchen ICS, która obsługuje szwedzki przemysł naftowy i chemiczny. Jest ważnym graczem w społeczeństwie jako operator transportowy Transdev.

Xervon już dziś jest jednym z wiodących szwedzkich dostawców rusztowań i ochrony przed warunkami atmosferycznymi. W ubiegłym roku firma osiągnęła sprzedaż na poziomie 355 mln koron szwedzkich. Dziś zatrudnia nieco ponad 180 stałych monterów, którzy wraz z taką samą liczbą podwykonawców, pracowników budują nowe i modernizowane budynki mieszkalne. Również szpitale, projekty infrastrukturalne, papiernie, energetykę jądrową elektrownie, elektrociepłownie i przemysł. Xervon jest częścią niemieckiej grupy przemysłowej Remondis. W Szwecji grupa nabyła firmę recyklingową Infinitum, zajmuje się recyklingiem technologicznym za pośrednictwem Mirec. Jest właścicielem firmy technologicznej Buchen ICS, która obsługuje szwedzki przemysł naftowy i chemiczny. Jest też ważnym graczem w społeczeństwie operator transportowy Transdev.

Kilka słów od ESG

ESG GROUP gratuluje firmie Xervon sukcesu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy i zdecydowanie rekomendujemy Xervon jako rzetelnego i w pełni profesjonalnego partnera biznesowego. Deklarujemy gotowość do dalszej, dobrej i owocnej współpracy.

ESG Group

Jeśli masz jakieś pytania, eksperci z ESG Group są tutaj, aby pomóc! Zapoznaj się z naszą ofertą lub skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną konsultację, podczas której odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy znaleźć rozwiązanie, którego potrzebujesz.

Czekamy na Państwa pod numerem telefonu: +48 91 887 61 26 

W celu poznania szczegółów prosimy również o kontakt mailowy: office@esgsolutions.pl 

Szukasz pracy?

W ESG wierzymy, że to ludzie są kluczem naszego długofalowego sukcesu oraz że talent jest w każdym. Dlatego właśnie dostarczamy naszym pracownikom narzędzi, wskazówek i możliwości, których potrzebują aby się rozwijać oraz osiągać sukces w pracy i życiu. Udzielanie wsparcia, dzięki któremu możesz realizować swój potencjał oraz osiągać osobiste cele jest tym, co pozwala nam tworzyć firmę. Nasz sukces jest przecież połączony z Twoim. ESG Group jest znakomitym miejscem do budowania satysfakcjonującej i pomyślnej kariery, niezależnie od ścieżki zawodowej, jaką wybierasz. Przyjdź tworzyć ESG Group razem z nami!

Rekrutujemy pod numerem telefonu: +48 662 483 040; lub napisz do nas: hr@esgsolutions.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.