Audit ISO zakończony sukcesem

Audit zakończył się sukcesem!

Mamy się dziś czym pochwalić! Audit w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy 45001, zarządzanie środowiskowe 14001 oraz zarządzania jakością 9001 zakończył się sukcesem i uzyskaliśmy na kolejny rok certyfikat ISO, w zakresie montażu, modyfikacji i demontażu rusztowań. Nasze certyfikowane firmy to ESG Sweden AB, ESG Norge AS, ESG Gerustbau Gmbh, E.S.G. Sp.z o.o.. Certyfikaty ISO są to międzynarodowe normy, a zaświadczenie przyznała nam niezależna jednostka certyfikująca – firma TÜV AUSTRIA.

Dzięki auditowi najwyższe standardy naszych projektów zostały certyfikowane, a otrzymane świadectwo jest potwierdzeniem, że działamy zgodnie z normą i wymaganiami prawnymi. Czego dokładnie dotyczą certyfikaty? Potwierdzają gwarancję bezpieczeństwa, ograniczenia ryzyka biznesowego i wpływają na zrównoważony rozwój przedsiębiorstwa. Podnoszą jakość oraz umożliwiają podążanie za rynkiem, dzięki zapewnieniu zgodności z wymaganiami rynków docelowych. Priorytetem naszej Firmy jest odpowiednie zarządzanie oraz bezpieczeństwo naszych Pracowników. Dbamy o to, by nasi Pracownicy odbywali odpowiednie szkolenia w tym zakresie.

ISO jakość i bezpieczeństwo przede wszystkim

Uzyskanie Certyfikatu jest formalnym dowodem świadczenia najwyższej jakości usług. Jednakże dla całego zespołu ESG Group najbardziej prestiżowym uznaniem jest satysfakcja i zadowolenie naszych Pracowników oraz Klientów!

Praca jaką wykonujemy wymaga najwyższej dbałości o jakość i bezpieczeństwo pracy. Dlatego naturalnym krokiem w rozwoju firmy było ponowne zdobycie certyfikatów. Jako ESG Group jesteśmy dumni że nasza firma spełnia wysokie wymogi dla dalszego rozwoju i może pochwalić się certyfikatem ISO na kolejne lata.

ESG Group może pochwalić się certyfikatem ISO

9001 – zarządzanie jakością

Standard ISO 9001 stanowi podstawę do opracowania, wdrożenia i certyfikacji Systemu Zarządzania Jakością. Norma ISO 9001 zawiera wymagania dotyczące systemu, które mają zastosowanie, gdy organizacja potrzebuje wykazać zdolność do ciągłego dostarczania wyrobu spełniającego wymagania klientów.

Dynamika zmian, które dokonują się we współczesnej gospodarce oraz rosnąca świadomość i wymagania konsumentów, wymuszają na współczesnych organizacjach nieustanne podnoszenie jakości produktów i usług. Przede wszystkim najbardziej popularnymi narzędziami wspierającymi procesy decyzyjne są wydajne systemy zarządzania zbudowane na podstawie międzynarodowych norm.


14001 – zarządzanie środowiskowe

ISO 14001 to przede wszystkim wiodący standard dotyczący systemów zarządzania środowiskowego. Funkcjonuje w oparciu o międzynarodowe standardy i stanowi potwierdzenie konsekwentnego wdrażania wszystkich elementów zmierzających do maksymalnego ograniczenia negatywnego wpływu organizacji na środowisko.

Celem wdrożenia systemu środowiskowego opartego na normie ISO 14001 jest ciągłe doskonalenie i poprawa efektów działalności środowiskowej. Jak również przygotowanie do reagowania w przypadku zagrożenia ekologicznego.


45001 – zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy

ISO 45001 czyli systemy zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy. Standard wydany w marcu 2018 roku przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną. Norma charakteryzuje wymagania odnoszące się do systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy (tj. BHP). Swoim zakresem obejmuje zarówno praktyczne podejście, które przekłada się na bezpieczeństwo ludzi i przedsiębiorstwa, jak również wytyczne dotyczące jej stosowania. By mogło być w sposób ciągły monitorowane i optymalizowane w obszarze BHP. Dzięki takim działaniom zapewniającym bezpieczeństwo w miejscach pracy. Przedsiębiorstwa podnoszą swoją konkurencyjność na rynku oraz poprawiają swój wizerunek „w oczach” pracowników oraz klientów.

Czym jest ISO

Skrót ISO czyli Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna (ang. International Organization for Standardization) jest to instytucja odpowiedzialna za opracowanie norm jakości, które później znajdują zastosowanie w wielu sektorach gospodarki na całym świecie. Organizacja chcąca ubiegać się o certyfikat ISO, powinna dostosować działania swojego przedsiębiorstwa do odpowiednich norm. Posiadanie powyższego certyfikatu przez organizacje niesie za sobą wiele korzyści, między innymi:

  • wzmocnienie swojej pozycji na rynku,
  • potwierdzenie wysokiej jakości produktów bądź usług oferowanych przez organizację,
  • poprawa wizerunku i wiarygodności organizacji,
  • efektywniejsze wykrywanie i usuwanie nieprawidłowości,
  • wzrost konkurencyjności organizacji na rynku,
  • zwiększenie wydajności pracy,
  • zwiększenie zadowolenia i zaufania klienta,
  • kształtowanie kultury jakości.

Te oraz wiele innych korzyści płynących z wdrożenia systemu zarządzania są dowodem na to, że organizacja dąży do ciągłego doskonalenia swoich metod zarządzania oraz posiada wysoki poziom świadomości swojego przedsiębiorstwa.

Nasze certyfikaty

Należąca do grupy ESG Sp. z o.o.

Odział w Szwecji ESG Sweden AB

Oddział w Norwegii ESG Norge AS

Oddział w Niemczech ESG Gerüstbau GmbH

ESG Group

Jeśli masz jakieś pytania, eksperci z ESG Group są tutaj, aby pomóc! Zapoznaj się z naszą ofertą lub skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną konsultację, podczas której odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy znaleźć rozwiązanie, którego potrzebujesz.

Czekamy na Państwa pod numerem telefonu: +48 91 887 61 26 

W celu poznania szczegółów prosimy również o kontakt mailowy: office@esgsolutions.pl 

Szukasz pracy?

W ESG wierzymy, że to ludzie są kluczem naszego długofalowego sukcesu oraz że talent jest w każdym. Dlatego właśnie dostarczamy naszym pracownikom narzędzi, wskazówek i możliwości, których potrzebują aby się rozwijać oraz osiągać sukces w pracy i życiu. Udzielanie wsparcia, dzięki któremu możesz realizować swój potencjał oraz osiągać osobiste cele jest tym, co pozwala nam tworzyć firmę. Nasz sukces jest przecież połączony z Twoim. ESG Group jest znakomitym miejscem do budowania satysfakcjonującej i pomyślnej kariery, niezależnie od ścieżki zawodowej, jaką wybierasz. Przyjdź tworzyć ESG Group razem z nami!

Rekrutujemy pod numerem telefonu: +48 788 063 666 lub napisz do nas: hr@esgsolutions.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.