Integracja w ESG Group

Wyjazd integracyjny ESG Group nad jezioro Pestkownica

Pracownicy ESG Group ostatni weekend lipca spędzili bardzo aktywnie. Wszystko za sprawą wyjazdu integracyjnego nad jezioro Pestkownica, a dokładnie do rezydencji położonej w lesie, nad jeziorem, w środku Puszczy Drawskiej.

Wyjazd firmowy to super okazja na integrację całego zespołu i poznanie się bliżej. Wydarzenia tego typu odgrywają dużą rolę w poprawie efektywności, współpracy, wydajności oraz jakości pracy.

ESG Group stawia pracownika na pierwszym miejscu, dlatego dzięki takiej niezobowiązującej wycieczce ważne jest aby cała załoga zacieśniała kontakty i więzi. Firma w ten sposób zyskuje wypoczętych i zadowolonych pracowników gotowych do działania.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udany wyjazd! Zawsze wiedzieliśmy że mamy super pracowników!

Kilka słów o miejscu

Wypoczynek w lesie, w spokojnej okolicy, na skraju trzech województw: wielkopolskiego, zachodniopomorskiego oraz lubuskiego – Rezydencja nad jeziorem Pestkownica. Jest to magiczne miejsce, w którym można zaczerpnąć świeżego powietrza i odpocząć od zgiełku miasta. Niepowtarzalne miejsce nad jeziorem w położonej na terenie Wielkopolski, województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego Puszczy Drawskiej.

Dla naszych pracowników czekała moc atrakcji takich jak podgrzewany basen, plac zabaw, wypożyczalnia sprzętu, karmienie zwierząt i wiele innych. Aktywny wypoczynek to świetnie spędzony czas, nie tylko w wodzie, ale i na lądzie.

Kilka zdjęć

ESG Group

Jeśli masz jakieś pytania, eksperci z ESG Group są tutaj, aby pomóc! Zapoznaj się z naszą ofertą lub skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną konsultację, podczas której odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy znaleźć rozwiązanie, którego potrzebujesz.

Czekamy na Państwa pod numerem telefonu: +48 91 887 61 26 

W celu poznania szczegółów prosimy również o kontakt mailowy: office@esgsolutions.eu 

Szukasz pracy?

W ESG wierzymy, że to ludzie są kluczem naszego długofalowego sukcesu oraz że talent jest w każdym. Dlatego właśnie dostarczamy naszym pracownikom narzędzi, wskazówek i możliwości, których potrzebują aby się rozwijać oraz osiągać sukces w pracy i życiu. Udzielanie wsparcia, dzięki któremu możesz realizować swój potencjał oraz osiągać osobiste cele jest tym, co pozwala nam tworzyć firmę. Nasz sukces jest przecież połączony z Twoim. ESG Group jest znakomitym miejscem do budowania satysfakcjonującej i pomyślnej kariery, niezależnie od ścieżki zawodowej, jaką wybierasz. Przyjdź tworzyć ESG Group razem z nami!

Rekrutujemy pod numerem telefonu: +48 662 483 040; lub napisz do nas: hr@esgsolutions.eu

Możliwość komentowania została wyłączona.