Szkolenie Pierwszej Pomocy w ESG Group

Szkolenie Pierwszej Pomocy w ESG Group

Korzyści jakie może przynieść szkolenie z pierwszej pomocy dla pracowników, to głównie umiejętności, które mogą uratować czyjeś życie. Rzeczywiście jest to główną wartością wynikającą z takiego szkolenia, ale trzeba dodać, że niejedyną. Szkolenie z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej niesie z sobą szereg innych korzyści dla naszej firmy.

Szybkie podejmowanie decyzji

Wiedza o tym, jak pomóc poszkodowanemu jest ważna, ale liczy się także nasz czas reakcji. Aby nasza pomoc była skuteczna, musimy działać szybko. Tylko w taki sposób zapobiegniemy nieodwracalnym zmianom w mózgu poszkodowanego, wywołanym przez niedotlenienie. Wiele osób jednakże obawia się, że nie wykona wszystkich czynności właściwie i zamiast pomóc, zaszkodzi poszkodowanemu. Aby pozbyć się takiego myślenia, przyda się solidna wiedza, która upewni nas, że to, co robimy, jest odpowiednią reakcją. Wówczas szybciej zdecydujemy się na działanie.

Budowanie zespołu i integracja w grupie

Jedną z korzyści płynących ze szkolenia pracowników z zakresu udzielania pierwszej pomocy jest integracja zespołu. Szkolenie pokazuje, jak istotna jest współpraca podczas udzielania pierwszej pomocy i daje możliwość pracy w grupach. Pracownicy muszą współpracować ze sobą podczas realnych sytuacji, w których mogą w przyszłości brać udział. To pomaga także w polepszeniu się komunikacji w zespole. Wpływa na rozwijanie umiejętności interpersonalnych u pracowników.

Świadomość dotycząca bezpieczeństwa w pracy

Szkolenie uczy nie tylko udzielania pierwszej pomocy w przypadku, gdy musimy podjąć się resuscytacji. Pracownicy dowiadują się bowiem, na jakie symptomy powinni zwrócić uwagę u innych, by w porę zareagować, gdy dostrzegają niepokojące zachowania świadczące np. o zawale lub udarze. Dzięki temu wzrastają szanse na to, że taka osoba szybciej otrzyma pomoc i tym samym skróci to czas rekonwalescencji.

Kilka zdjęć

ESG Group

Jeśli masz jakieś pytania, eksperci z ESG Group są tutaj, aby pomóc! Zapoznaj się z naszą ofertą lub skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną konsultację, podczas której odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy znaleźć rozwiązanie, którego potrzebujesz.

Czekamy na Państwa pod numerem telefonu: +48 91 887 61 26 

W celu poznania szczegółów prosimy również o kontakt mailowy: office@esgsolutions.eu 

Szukasz pracy?

W ESG wierzymy, że to ludzie są kluczem naszego długofalowego sukcesu oraz że talent jest w każdym. Dlatego właśnie dostarczamy naszym pracownikom narzędzi, wskazówek i możliwości, których potrzebują aby się rozwijać oraz osiągać sukces w pracy i życiu. Udzielanie wsparcia, dzięki któremu możesz realizować swój potencjał oraz osiągać osobiste cele jest tym, co pozwala nam tworzyć firmę. Nasz sukces jest przecież połączony z Twoim. ESG Group jest znakomitym miejscem do budowania satysfakcjonującej i pomyślnej kariery, niezależnie od ścieżki zawodowej, jaką wybierasz. Przyjdź tworzyć ESG Group razem z nami!

Rekrutujemy pod numerem telefonu: +48 662 483 040; lub napisz do nas: hr@esgsolutions.eu

Możliwość komentowania została wyłączona.