Pakiety zdrowotne w ESG

ESG i LUX MED

Firma ESG GROUP od 1 października w ramach benefitu dla pracowników podjęła współpracę z Grupą LUX MED w celu zapewnienia kompleksowej opieki zdrowotnej dla naszych współpracowników oraz ich rodzin. Grupa LUX MED to lider prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce. Prywatna opieka medyczna to jeden z najważniejszych i najbardziej cenionych benefitów pracowniczych, gdyż zdrowie dla nas jest najważniejsze. Zgodnie z sentencją Mahatma Gandhi to zdrowie jest prawdziwym bogactwem , a nie kawałki złota i srebra.

Pakiety zdrowotne

Dla wszystkich pracowników przygotowane są 3 pakiety do wyboru: 

Standardowy pakiet

Pakiet standardowy obejmuje 17 lekarzy specjalistów, 36 zabiegów ambulatoryjnych, 266 typów badań laboratoryjnych i diagnostycznych oraz usługi z zakresu stomatologii.

Rozszerzony pakiet

Pakiet rozszerzony to 33 lekarzy specjalistów, 45 zabiegów ambulatoryjnych, 458 typów badań laboratoryjnych , stomatologia oraz prowadzenie ciąży. 

Premium pakiet

Pakiet premium zawiera 47 lekarzy specjalistów, 76 zabiegów laboratoryjnych oraz diagnostycznych, stomatologa oraz prowadzenie ciąży. 

ESG Group

Jeśli masz jakieś pytania, eksperci z ESG Group są tutaj, aby pomóc! Zapoznaj się z naszą ofertą lub skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną konsultację, podczas której odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy znaleźć rozwiązanie, którego potrzebujesz.

Czekamy na Państwa pod numerem telefonu: +48 91 887 61 26 

W celu poznania szczegółów prosimy również o kontakt mailowy: office@esgsolutions.pl 

Szukasz pracy?

W ESG wierzymy, że to ludzie są kluczem naszego długofalowego sukcesu oraz że talent jest w każdym. Dlatego właśnie dostarczamy naszym pracownikom narzędzi, wskazówek i możliwości, których potrzebują aby się rozwijać oraz osiągać sukces w pracy i życiu. Udzielanie wsparcia, dzięki któremu możesz realizować swój potencjał oraz osiągać osobiste cele jest tym, co pozwala nam tworzyć firmę. Nasz sukces jest przecież połączony z Twoim. ESG Group jest znakomitym miejscem do budowania satysfakcjonującej i pomyślnej kariery, niezależnie od ścieżki zawodowej, jaką wybierasz. Przyjdź tworzyć ESG Group razem z nami!

Rekrutujemy pod numerem telefonu: +48 662 483 040; lub napisz do nas: hr@esgsolutions.pl

Możliwość komentowania została wyłączona.